דרושים במשרות Big Data & BI

Big Data & BI

26 משרות הייטק

BI Big Data

דרושים BI & BIG DATA

Big Data & BI

אנשי Big Data ו-BI נמצאים היום בחזית טכנולוגית הולכת ומתרחבת של תובנות עסקיות הצומחות מתוך מאגרים עצומים של נתונים.  תחום ה-Machine learning המתבסס על כמות עצומה של נתונים והתובנות העולות מהם, מיושם כיום במערכות רבות, ממכשירים רפואיים היודעים לבדוק נתונים ביולוגיים ולהמליץ על מינוני תרופות ועד מכוניות אוטונומיות ואופטימיזציה של קמפיינים שיווקיים. תחום ה-BI וה-Big Data נמצא בצמיחה עצומה ויוצר תפקידים רבים חדשים שלא היו קיימים בעבר.

 

למי זה מתאים?

מפתחי מערכות BI, אנליסטים של מידע, Data Scientists, ארכיטקטים של מערכות BI, מנהלי פרויקטים, מפתחי Java הבקיאים בעבודה עם כלים ומסדי נתונים המיועדים ל- Big Data כגון: MongoDB, Spark, Hadoop, NoSQL, Scala ועוד.

Experis מתמחה באיתור גיוס והשמת טאלנטים לאיוש תפקידי הקמה ופיתוח של מערכות BI ו-Big Data בחברות הייטק וטכנולוגיה מובילות, חברות בריאות erektile-apotheke.de. פיננסים, ביו טכנולוגיה, חברות מהתעשייה הביטחונית וכן סטארטאפים מכל הסוגים.

 

מה תקבלו אצלנו?

  • היצע רחב של חברות ותפקידים מכל המגזרים ובכל רמות הבכירות
  • התאמת מסלול הקריירה לכל מועמד על פי ניסיונו המקצועי, צרכיו האישיים והעדפותיו.
  • סיוע בניהול תהליך החיפוש אצל לקוחותינו, החברות המובילות במשק
  • ליווי בתהליך הגיוס

Experis Kickstart BI

בוגרי אקדמיה מצטיינים ממקצועות תעשיה וניהול, מדעים מדויקים, מדעי החיים ומקצועות ההנדסה המעוניינים לשדרג את היכולות והקריירה ולהכנס לתחומי ה-Bi וה-Big Data – יש לנו מסלול ייחודי שייתן לכם את הידע והניסיון להפוך ל-"ביזטקיסטים" – ביזנס והייטק בקריירה אחת.

המסלול שאורכו כ-4 חודשים במסגרת תכנית Experis Kickstart, ללא עלות ועם תפקיד פיתוח מערכות  BI בסופו.

פרטים נוספים: http://www.experis-bi.co.il/experiskickstart-bi/